Jokilaakson Rastipäivät 29.-30.4.2017



                                                                             0

Epilän Esa - FIN



H45        11.41  __.__   26   30654 488082  Hirvonen Petri                  0
H55        11.59  11.18   48    2610  56344  Maijala Kari                    0
D55        12.02  10.50  163     160 483211  Maijala Sari                    0
H65        11.45  __.__   70   33497 488085  Ovaska Ari                      0
H75        11.01  10.33  111   21444 199129  Paavola Seppo                   0
H70        11.26  10.14   90   14930 209109  Paavola Vesa                    0
H65        11.37  10.15   72   21452 194875  Ritala Ola                      0
                                                                             0

Eura-Kauttuan Urheilijat - FIN



H75        11.13  10.13  103   13869  50012  Helppolainen Taisto             0
H21A       12.15  10.41    6   15909  83983  Leppimäki Ilari                 0
H21A       12.03  10.57   13  104352 188543  Rostedt Teemu                   0
D55        12.00  10.52  166    5975  88517  Tuuppa Riikka                   0
                                                                             0

Eurajoen Veikot - FIN



H65        11.51  10.03   64    9097  83890  Kares Olli                      0
H75        11.17  10.09  116   34462  54420  Valtonen Teuvo                  0
                                                                             0

Hiisirasti - FIN



H55        11.53  11.24   47    7163  51893  Asikainen Timo                  0
H80        11.18  10.05  119   13852 170370  Koskinen Jukka                  0
D60        11.54  10.38  169    9553 189413  Nurminen Aila                   0
H60        12.14  10.51   59   10944 189414  Nurminen Hannu                  0
D40        __.__  11.09  155    1809  87878  Pelto-Huikko Anne               0
H75        11.23  10.03  112   30893  51896  Rintala Pentti                  0
H40        __.__  10.41   23   28807 186338  Rintala Rami                    0
H65        11.31  10.25   76    9968 411548  Virtanen Jorma                  0
H21A       11.59  __.__   15    2492 170321  Väätäinen Olli                  0
                                                                             0

Hiidenkiertäjät - FIN



D16        11.43  10.36  191     957 193773  Kytäjä Nea                      0
D10RR      __.__  10.20  217  100381 220903  Kytäjä Nia                      0
D13        __.__  10.12  199   90083  45068  Kytäjä Nora                     0
                                                                             0

Hinnerjoen Yritys - FIN



H55        __.__  11.20   53   30904 232368  Valtanen Simo                   0
                                                                             0

Hirvensalon Heitto - FIN



H70        11.22  10.16   98   22486 122654  Tammisaari Pentti               0
                                                                             0

Helsingin Suunnistajat - FIN



H75        11.15  10.11  105   18281 183574  Juntunen Olli                   0
H65        11.49  10.05   66   29899  55685  Laine Jaakko                    0
D45        12.06  11.14  157   14857 503118  Rantamäki Karin                 0
H45        11.47  11.00   32   30714  57724  Rantamäki Reko                  0
                                                                             0

Ikaalisten Nouseva-Voima - FIN



D16        11.47  __.__  190   32668 125883  Isolähteenmäki Ida              0
D50        11.56  __.__  158    4090  45633  Isolähteenmäki Tiina            0
                                                                             0

Jämsän Retki-Veikot - FIN



H70        11.12  10.32   84     711 181747  Jylhä Keijo                     0
D70        11.00  10.26  179   39292 117617  Pitkänen Eila                   0
H70        11.42  __.__   92   15884 112282  Pitkänen Heikki                 0
                                                                             0

Järvenpään Palo - FIN



H50        __.__  11.20   43   14835 195984  Reiman Markku                   0
                                                                             0

Kankaanpään Suunnistajat - FIN



H70        __.__  10.18   83    4099  42367  Jokinen Pentti                  0
H50        12.09  __.__   35   20351 500869  Kivimäki Jouni                  0
H70        11.28  10.10  100   38458 229363  Torpo Tapani                    0
D18        11.15  11.25  187   34632 215680  Tuominen Heli                   0
D16        11.45  10.34  193   10102 179275  Tuominen Mari                   0
H12        11.15  10.07  136   94530 179592  Tuominen Rami                   0
                                                                             0

Kodisjoen Kaiku - FIN



D35        11.04  __.__  151   30085  58650  Uusikartano Hanna               0
                                                                             0

Kokemäen Kova-Väki Suunnistus - FIN



H13        11.14  10.02  127   38633 207119  Horelli Felix                   0
H10RR      11.12  10.10  141   99759  52037  Horelli Romeo                   0
                                                                             0

Koovee - FIN



H45        __.__  11.08   27     330 182680  Kuusisto Seppo                  0
H12        11.17  10.05  134   95728 190687  Ojala Aleksi                    0
D14        11.19  10.13  195   95729 195139  Ojala Jenny                     0
H12        11.21  10.01  135   95727 166827  Ojala Kalle                     0
                                                                             0

Kalevan Rasti - FIN



H21A       12.19  10.37   12   23456  83465  Pohjala Johannes                0
                                                                             0

Kouvolan Suunnistajat - FIN



H21A       12.01  10.59    3    5407 410693  Kohvakka Ilkka                  0
                                                                             0

Kyrös-Rasti - FIN



D16        11.49  __.__  189   38265 195360  Hirvonen Julia                  0
D65        11.35  __.__  174   32815  99503  Tienari Pauliina                0
                                                                             0

Laihian Luja - FIN



H60        __.__  10.49   61   22091 182226  Pensas Esko                     0
                                                                             0

Lounais-Hämeen Rasti - FIN



H70        __.__  10.28   81     208 184961  Heinonen Heikki                 0
H75        __.__  10.23  104   10830 206650  Juhonsalo Matti                 0
D50        __.__  11.01  159   29015  46225  Klemelä Päivi                   0
H50        __.__  11.10   41   35374 207195  Paija Markku                    0
                                                                             0

Länsi-Lavian Loiske - FIN



D18        11.17  11.23  184   36838 125885  Aho Susanna                     0
                                                                             0

Loimaan Jankko - FIN



H75        11.21  10.05  114   13761 190159  Saario Pentti                   0
                                                                             0

Luumäen Rasti - FIN



D21A       11.03  10.35   16    9217  99924  Inkilä Anni                     0
                                                                             0

Mesikämmenet - FIN



H70        11.16  10.24   91   16206 142415  Penttinen Juha                  0
                                                                             0

MS Parma - FIN



H70        11.40  __.__   82    4992 156094  Hörkkö Jaakko                   0
D12        11.07  10.17  204  105629 229840  Kivijärvi Alli                  0
D10RR      11.04  10.18  215  105628 229959  Kivijärvi Sanni                 0
H40        11.11  __.__   24   28815 184721  Rintala Veli-Matti              0
                                                                             0

Nakkilan Wisa - FIN



H10RR      __.__  10.04  142  106005  51134  Kivioja Arttu                   0
H65        11.35  10.17   71    5503  82502  Pöntinen Jorma                  0
D65        11.33  10.37  172   16984 190066  Pöntinen Tuula                  0
                                                                             0

Oriveden Ponnistus - FIN



D70        11.06  10.18  175   20005  84109  Kaarnijärvi Marja               0
H70        11.34  10.06   85   20004  49078  Kaarnijärvi Seppo               0
                                                                             0

Palo-88 - FIN



H70        __.__  10.12   93   12369  54534  Rantanen Ismo                   0
H70        __.__  10.22   94   37066  93029  Rintala Paavo                   0
                                                                             0

Pirkkalan Hiihtäjät - FIN



H45        11.45  11.04   30   14346 216317  Ojala Jari                      0
H70        11.38  __.__   97   21573  57434  Talvitie Heikki                 0
                                                                             0

Punkalaitumen Kunto - FIN



H60        12.18  __.__   54    5689  56792  Hirvelä Reijo                   0
H60        12.12  __.__   55    5799 122245  Keskitalo Jukka                 0
H60        12.08  __.__   57   18395 128722  Laakso Antero                   0
D40        11.27  __.__  153    7985 190971  Mäki-Laurila Anne               0
H12        11.23  __.__  132   90441 191159  Mäki-Laurila Anttoni            0
H60        __.__  10.53   58    5697  59674  Nummi Esko                      0
H75        11.03  10.31  109    2947 157323  Nurmo Heikki                    0
D18        11.19  11.19  186     939 169324  Nurmo Katariina                 0
D16        11.51  10.30  192     946 219589  Nurmo Marjaana                  0
H21A       12.13  10.45   11   33349 181751  Nurmo Mika                      0
H10RR      11.14  10.08  144  102852  45348  Nurmo Olavi                     0
D13        11.02  10.10  202   90440 169326  Nurmo Pauliina                  0
H16        __.__  11.13  124     936 183006  Salo Kasperi                    0
H21A       __.__  10.43   14   11100 223289  Salo Markus                     0
D40        __.__  11.07  156    1308 224529  Salo Mervi                      0
H80        __.__  10.07  121    3682 191206  Ylijoki Olli                    0
                                                                             0

Rasti-Lukko - FIN



H75        11.07  10.21  102    7023  49955  Eilu Kalevi                     0
H65        11.53  10.01   62   12756 186340  Eklund Ralf                     0
H70        11.36  10.04   78    7133 105770  Elonen Matti                    0
H12TR      11.03  __.__  139  108491 501758  Hannula Sakari                  0
H18        11.00  10.54  123   28434 182767  Kaihtela Juuso                  0
D65        11.31  __.__  171    6165 500929  Korpinen Paula                  0
D60        11.52  10.42  168    2192 235268  Koskialho Elisabeth             0
H60        12.10  10.55   56   18490 230314  Koskialho Jouko                 0
H75        __.__  10.17  106    7181  93025  Kuusisto Seppo                  0
H70        11.18  10.20   87   20124  47207  Kärkkäinen Antero               0
D12TR      11.13  __.__  213   99690 215290  Lehtimäki Aino-Maria            0
D12        11.05  __.__  206   99689 215278  Lehtimäki Liisa                 0
H21A       __.__  11.01    8   11539 109876  Mieskoski Kimmo                 0
H13        11.12  __.__  129   90832  48623  Niemensivu Miki                 0
H12        11.25  __.__  133   90833 180430  Niemensivu Roni                 0
D70        11.04  10.20  177    7130  45363  Nurmi Raija                     0
H10RR      11.16  __.__  147  109040  58780  Sulonen Eemil                   0
D10RR      11.00  __.__  218   99701 214088  Sulonen Saana                   0
D60        __.__  10.40  170    7119 208333  Suomela Margit                  0
H75        __.__  10.27  115    7120  52098  Suomela Simo                    0
H45        __.__  11.02   33   94386 194090  Uusi-Pietilä Janne              0
                                                                             0

Rasti-Nokia - FIN



H70        11.32  __.__   77   30033 208094  Ansamaa Reino                   0
H21A       12.11  10.49    9  106314 207046  Mäntylä Mika                    0
D40        11.29  11.05  154  107140 182552  Mäntylä Terhi                   0
D12        11.03  10.19  208  104954  48487  Punto Elli                      0
H10RR      11.20  10.02  148   99060 189999  Syväterä Sampo                  0
                                                                             0

RastiPiikkiö - FIN



D21A       11.05  10.31   19  100412 221764  Sadwinski Hanna-Kaisa           0
H40        11.09  10.43   25  100677 222272  Toivio Matti                    0
                                                                             0

Rastikarhut - FIN



D60        11.50  10.44  167   11057  41819  Ahonkivi Irma                   0
H12TR      11.01  __.__  137  109652 312803  Aronen Juho                     0
H75        11.11  10.15  101    9745 232499  Aronen Osmo                     0
H21A       12.07  10.53    1   97851 191463  Collander Tomi                  0
H21C       __.__  11.00   21   11568  95174  Eklund Ari                      0
H70        11.30  10.08   79   18220 167572  Euren Pertti                    0
H80        11.20  10.03  118   18245 223442  Helariutta Eero                 0
D18        11.21  11.17  185   98007 188516  Koivunen Nea                    0
D12        11.09  10.13  205   99340 199476  Koivunen Netta                  0
H21A       12.17  10.39    4   25569 199477  Koivusalo Riku                  0
H21A       11.57  11.03    7   91941 189762  Lohikoski Roope                 0
D40        11.25  11.11  152  103568 196302  Mannila Minna                   0
H55        11.51  __.__   49   26283 180676  Mannila Tapio                   0
H75        11.25  10.01  108   18564 195572  Mattila Kalervo                 0
H55        11.57  __.__   51    9697 159880  Mäkelä Markku                   0
H70        11.24  __.__   88   10600 199454  Mäki Pentti                     0
H70        11.10  10.34   89   19090  74235  Mäkivaara Olavi                 0
H75        11.05  10.25  110   18522 503165  Nyman Per                       0
H50        12.01  11.16   40   33504 205792  Oksanen Jukka                   0
D70        11.02  10.22  178   18568  41818  Piiparinen Seija                0
D21A       __.__  10.33   17   27996 199831  Pöyhönen Saina                  0
H80        11.16  10.09  120   21630 123323  Siivonen Jukka                  0
H55        12.01  __.__   52   37785 156400  Sjögren Jukka                   0
H70        11.44  10.02   99   35575 179691  Tiitola Tero                    0
H75        __.__  10.29  117   17229  45282  Vapanen Jukka                   0
                                                                             0

Rasti-Kurikka - FIN



H50        12.11  11.04   39     136 109454  Nurmela Timo                    0
                                                                             0

Rasti 88 - FIN



H21A       __.__  10.47    5   12666 186452  Laaksonen Markku                0
H50        __.__  11.24   44   14781 226674  Sinkkonen Juha                  0
                                                                             0

Rasti E4 - FIN



H45        11.43  11.06   31    7199 185154  Pietiläinen Juha                0
                                                                             0

Rauman Työväen Urheilijat - FIN



D75        11.10  10.14  180   32112  45426  Kallio Tuija                    0
H75        11.09  10.19  107   28818 125487  Leppänen Hannu                  0
D50        __.__  10.59  161   20463 183494  Mäkelä Tiina                    0
H70        11.14  10.30   96   28307  45436  Sippola Teuvo                   0
                                                                             0

Suunta 2000 - FIN



H50        11.55  __.__   38  108918 224608  Lamminaho Hannu                 0
                                                                             0

Siikaisten Sisu - FIN



H60        12.16  10.47   60    1346  50536  Peltomäki Aimo                  0
D55        12.04  10.48  165    3248  50524  Peltomäki Seija                 0
D12        __.__  10.21  209   99020  50529  Vehkala Anniina                 0
D18        __.__  11.21  188   10397  50541  Vehkala Eveliina                0
D16        __.__  10.32  194   12487  50520  Vehkala Katariina               0
H50        12.03  11.14   46   22433  50528  Vehkala Seppo                   0
                                                                             0

Suomussalmen Rasti - FIN



H65        11.47  10.07   69    4363  43180  Oikarinen Pertti                0
                                                                             0

Suosmeren Salpa - FIN



D75        11.12  10.12  181    5266  99756  Kirkkala Aino                   0
D21C       11.33  10.58  149   16729  45234  Luovula Pia                     0
H65        11.39  10.13   68   32451  45456  Nurminen Markku                 0
H21A       12.05  10.55   10   22205 150642  Nurminen Ville-Veikko           0
H75        11.19  10.07  113   30065  45254  Rosenqvist Onni                 0
                                                                             0

Suunta-Sepot - FIN



H21A       12.09  10.51    2    2813 180155  Jokela Ville                    0
H70        __.__  10.26   86   32086  45473  Kaasalainen Oiva                0
D70        __.__  10.24  176    7239 114489  Kaasalainen Tuula               0
H65        11.33  10.21   67   30878  52599  Lakkinen Keijo                  0
H85        11.25  10.00  122    7225  45609  Paunuvuori Toivo                0
H50        12.07  11.08   42   39763 166034  Rantala Pekka                   0
D65        11.29  10.39  173   32110  45502  Siuko Anja                      0
H65        11.43  10.09   74    7205  45500  Siuko Hannu                     0
                                                                             0

Tampereen Pyrintö - FIN



D20        11.39  10.52  182    5515 181358  Hakomäki Emmi                   0
D10RR      11.06  10.16  216  106552 214884  Koskinen Aino                   0
H12        11.19  10.03  131  100389 194271  Koskinen Eemil                  0
D55        11.58  10.56  162    6915 181479  Laasonen Kirsi                  0
H50        11.57  11.22   36   27856 181482  Laasonen Mauri                  0
D20        __.__  10.50  183   36908 207093  Laasonen Sonja                  0
D13        11.06  __.__  200   99487 191483  Laine Noora                     0
H45        11.39  __.__   28  110190 226696  Laine Sampo                     0
D35        11.06  10.46  150   29376 227155  Laine-Itävuo Tuija              0
H14        11.15  __.__  125   38287 161652  Mäenpää Matias                  0
D21A       11.01  __.__   18    4776 189984  Ritanotko Johanna               0
                                                                             0

Turun Metsänkävijät - FIN



H65        __.__  10.23   63   18107  52133  Haataja Kari                    0
                                                                             0

Turun Suunnistajat - FIN



H50        __.__  11.06   34     403 199347  Itkonen Arto                    0
                                                                             0

Ulvilan Ura - FIN



D12TR      __.__  10.01  211   39736 199944  Ankelo Kaisla                   0
H12TR      11.07  __.__  138   97557  82832  Haapio Joona                    0
H13        11.16  __.__  126   96468 168096  Haapio Miikka                   0
H12        11.13  10.09  130   99289 181194  Kivitie Veeti                   0
H10RR      11.08  09.58  219  106633 183555  Koivula Lauri                   0
H50        11.59  11.18   37  100952 188682  Lahdenmäki Pertti               0
H40        __.__  10.39   22    5024 201425  Lehtonen Eero                   0
H13        __.__  10.00  128   36440 215420  Lehtonen Elias                  0
D12        __.__  10.15  207   91966 215721  Lehtonen Venla                  0
D13        __.__  10.06  201   38581 179887  Luoma Elli                      0
D55        __.__  10.54  164   27326 110542  Nummikoski Maarit               0
H50        12.05  11.12   45   20082 132495  Tarkkanen Matti                 0
D13        11.04  10.08  203   95146 179769  Yli-Futka Amanda                0
                                                                             0

Urjalan Urheilijat - FIN



H65        __.__  10.19   65    1444 195499  Keränen Kauko                   0
H55        11.55  11.22   50    9138 215629  Maunuksela Jari                 0
H45        11.37  11.10   29   31555 209070  Numminen Mika                   0
H65        11.41  10.11   73    1805 201670  Roivas Matti                    0
                                                                             0

Vaajakosken Terä - FIN



H70        11.46  10.00   95    5510  93100  Rusko Heikki                    0
H65        11.29  10.27   75   31065  42582  Turpeinen Timo                  0
                                                                             0

Valkeakosken Haka - FIN



H70        11.20  __.__   80     843 226600  Haaja Reijo                     0
D14        11.21  10.11  196  101074 500461  Översti Elli                    0
D12        11.01  10.23  210  101073 500076  Översti Liisa                   0
                                                                             0

Vallan Suunta - FIN



D12TR      11.11  10.03  212   99776 138079  Hall Ninni                      0
D13        11.00  10.14  197   99777 145869  Hall Wilma                      0
D13        11.08  __.__  198   95143 195509  Henttonen Kerttu                0
D10RR      11.02  __.__  214  102025  43544  Henttonen Vuokko                0
H10RR      11.22  10.00  143  107920 180106  Mettänen Aaro                   0
H10RR      11.18  10.06  145  110222 180281  Pajunen Konsta                  0
H12TR      11.05  __.__  140  108073 125225  Röntynen Joel                   0
H10RR      11.10  __.__  146  108074 157608  Röntynen Lenni                  0
                                                                             0

Ylistaron Kilpa-Veljet - FIN



D50        11.58  __.__  160    3827  45250  Kontturi Liisa                  0
                                                                             0